Aktuality     Hl.strana     Salon     Kadeřnictví     Kosmetika     Masáže     Fotogalerie     Kontakty
Salón Lucie
krása pod jednou střechou...
Co je nového?
 • Volné místo
  31/08/2018

  Hledám kadeřnici na ŽL do zavedeného salonu v blízkosti centra ČB. více info 606 907 870

 • NABÍDKA PRÁCE KADEŘNICTVÍ
  31/08/2018

  HLEDÁM DO SVÉHO TÝMU ŠIKOVNÉHO A SPOLEHLIVÉHO ČLOVĚKA NA POZICI KADEŘNÍK/KADEŘNICE (ŽL). OD

  1.10.2018 DO NOVĚ ZAŘÍZENÉHO KADEŘNICTVÍ S KOSMETIKOU A MASÁŽEMA NA ADRESU JÍROVCOVA 870/24 INFO: 606 90 78 70 LUCIE

Salon

Salon Lucie...

Vznik a krátká historie salonu:

 J

menuji se Lucie Marková a od září roku 2008 podnikám v oboru kadeřník/kadeřnice. Začátky nebyly a nejsou jednoduché, ale já stále měla v podvědomí přání, nebo spíš sen o vlastním kadeřnickém salonu. V prosinci 2010 jsem dostala nabídku na převzetí salonu, ve kterém jsem do té doby podnikala. Po dlouhém uvažování a probírání situace s rodinou jsem se do toho pustila.

Tak tedy 1. 4. 2011 se mi vyplnil sen a stala jsem majitelkou Salonu Lucie. Není to pouze kadeřnický salon, mám rozšířené služby o kosmetiku a masáže.

K tomu, aby má představa „vlastního salónu" byla dokonalá, byla zapotřebí celková rekonstrukce. Změna na adrese J. Haška 3, Č. Budějovice je o 360 stupňů. Za to děkuji všem, co mi s tím pomohli.

V prosinci 2016, úspěšně proběhlo stěhování do zcela nově vybudovaného prostoru na adrese Jírovcova 870/24, České Budějovice. Velké díky patří majiteli objektu. Velice mne těší kladné ohlasy od klientek a klientů, kteří Salon navštěvují a jsou spokojeni a nadšeni novým vzhledem a energií, kterou tato velká změna přinesla, stejně jako my.

 

Těším se i na Vaši návštěvu... Lucie Marková

 

 


 

Pracujeme s kvalitními výrobky španělské společnosti PRIMAVERA ANDORRANA

Něco málo o ní...

Od svého založení v roce 1994 se Primavera Andorrana s.r.o. postupně stala přední firmou v oboru profesionální kosmetiky v České i Slovenské republice.

Během 15 let působení na trhu zařadili do nabídky nové značky a přípravky těšící se mezinárodní prestiži. Jejich cílem je nabídnout zákazníkům co nejširší sortiment, z něhož si mohou vybrat přípravky nejlépe odpovídající jejich potřebám.

Základem růstu je vlastní vzdělávací centrum I.I.C. s velkým týmem profesionálů, kteří jsou v neustálém kontaktu se svými klienty, aby je mohli seznamovat s nejaktuálnějšími novinkami a trendy.

Další velmi důležitou podmínkou jejich růstu je důvěra, kterou v ně vkládá více než 8.000 profesionálů, což je současná klientela. Díky jejich podnětům a připomínkám dokázali jít stále kupředu a neustále zlepšovat kvalitu služeb.

 

 

POZOR OD 1.12.2016 NÁS NAJDETE NA NOVÉ ADRESE:

JÍROVCOVA 870/24  TEL.ČÍSLA ZŮSTAVAJÍ STEJNÁ, PRO VÍCE INFO VOLEJTE 606 90 78 70               HEZKÝ DEN... LUCIE


Aktuality   |   Hl.strana   |   Salon   |   Kadeřnictví   |   Kosmetika   |   Masáže   |   Fotogalerie   |   Kontakty   |   Mapa webu
(c) 2012 Copyright Lucie Marková, Všechna práva vyhrazena.