Aktuality     Hl.strana     Salon     Kadeřnictví     Kosmetika     Masáže     Fotogalerie     Kontakty
Salón Lucie
krása pod jednou střechou...
Co je nového?
 • Volné místo
  31/08/2018

  Hledám kadeřnici na ŽL do zavedeného salonu v blízkosti centra ČB. více info 606 907 870

 • NABÍDKA PRÁCE KADEŘNICTVÍ
  31/08/2018

  HLEDÁM DO SVÉHO TÝMU ŠIKOVNÉHO A SPOLEHLIVÉHO ČLOVĚKA NA POZICI KADEŘNÍK/KADEŘNICE (ŽL). OD

  1.10.2018 DO NOVĚ ZAŘÍZENÉHO KADEŘNICTVÍ S KOSMETIKOU A MASÁŽEMA NA ADRESU JÍROVCOVA 870/24 INFO: 606 90 78 70 LUCIE

Masáže

Masáže mají několik účinků

Od uvolnění kůže, svalů, šlach a kloubů, přes uvolnění lymfatického a krevního systému a docílení tímto urychlení odvodu metabolických zplodin z organizmu (detoxikace organizmu), až po ovlivnění dýchání, činnosti srdce, nervového systému a spánku.

 
Hlavním účinkem je však pomoc při odstranění bolesti, zvýšení fyzického výkonu, ale i udržení duševního a emocionálního zdraví.

Náš salon Lucie nabízí různé druhy masáží, které provádí proškolení maséři František Kadlec a Dana Čerklová

Masáže zdravého doteku, rekondiční a regenerační služby

Masáže mají velmi vysokou zdravotní účinnost. Odbourávají ztuhlost svalů, kloubů, bolesti zad, krční páteře a hlavy. Též odstraňují svalové spasmy, celkovou únavu, vyčerpání, stres.

Manuální lymfodrenáž

Jemná technika manuální lymfodrenáže napomáhá organismu aktivovat vlastní obranný systém tak, aby zátěž dovedl zvládnout. Je vhodná na posílení organismu a díky pozitivním detoxikačním účinkům na náš organismus dochází také ke zlepšení napětí pokožky, vyhlazení vrásek a zlepšení stavu celulitidy.

Reflexní masáž nohy resp. chodidla

Působením na plošky dochází k pozitivním reakcím např. k uvolnění svalového tonusu, zlepšení určitého orgánu, uvolnění energie v těle apod.

Peloidní (rašelinové) zábaly

Zmírní bolesti svalů, dlouhodobě přetrvávající potíže v oblasti páteře krční, hrudní a bederní, bolesti a hybnost kloubů.

Masáže se zaměřením na formování postavy

Jedná se o speciální masáž a následně zábal - napomáhá detoxikaci a spalování metabolitů. Výsledkem je tvarování problémových partií těla a úbytek jejich objemu, pomoc v boji s celulitidou.

Masážní oleje - Aromaterapie Karel Hádek

Jsou vyrobené z rostlinných olejů a vosků bohatých na vitamíny, éterické oleje a výtažky z léčivých rostlin. Zajišťují vysokou účinnost, pronikají do pokožky a působí i v hlouběji uložených zónách. Jejich používáním se zvyšuje účinnost každé masáže. Zároveň dochází i ke kosmetickému ošetření, neboť zjemňují, zvláčňují, ošetřují i pěstují pokožku.

 

 

Aktuality   |   Hl.strana   |   Salon   |   Kadeřnictví   |   Kosmetika   |   Masáže   |   Fotogalerie   |   Kontakty   |   Mapa webu
(c) 2012 Copyright Lucie Marková, Všechna práva vyhrazena.